close
متخصص ارتودنسی

پاسخ مسابقات مختلف اینترنتی و پیامکی


آخرین ارسالهای انجمن
خبرنامه سایت

موضوعات

مسابقه بانک محبوب من

جشنواره بانک محبوب من ، در واقع یک نظرسنجی بزرگ اینترنتی برای بررسی خدمات بانکی در کشور است.

زمان جشنواره :23 آذر تا 20 دیماه 1395

جایزه ویژه : 200 بن خرید 1 میلیون ریالی از دیجی استایل

سفر به روسیه برای یک نفر با نادیا پرواز

جوایز نقدی شامل : یک جایزه ویژه 30 میلیون ریالی و 14 جایزه 5 میلیون ریالیادامه مطلب

مسابقه فرهنگی بصیرت آفتاب

متن مسابقه: * سؤال‌ها از متن موجود طرح شده است و افراد بالای دوازده سال می‌توانند در مسابقه شرکت کنند.
* به روش‌های زیر می‌توانید در مسابقات فرهنگی شرکت کنید:
1. ارسال پاسخ به سامانۀ پیامکی 3000802222 : برای این کار، کافی است به‌ترتیب نام مسابقه، شمارۀ گزینه‌های صحیح سؤال‌ها به‌صورت یک عدد پنج‌رقمی از چپ به راست، نام و نام خانوادگی خود را به سامانۀ پیامکی 3000802222 ارسال کنید.
مثال: بصیرت آفتاب 13142 رضا عابدی
2. مراجعه به بخش مسابقات پرتال جامع آستان قدس رضوی به نشانی: www.razavi.aqr.ir
3. پاسخ به سؤال‌ها در پاسخ نامه: پاسخ نامۀ تکمیل‌شده را می‌توانید به صندوق‌های مخصوص مستقر در کیوسک‌های راهنمای زائر بیندازید یا به صندوق پستی 351 – 91735 ارسال کنید.
* هزینۀ ارسال پاسخ نامه ازطریق قرارداد «پست جواب‌قبول» پرداخت شده است و لازم نیست از پاکت و تمبر استفاده کنید.
* آخرین مهلت شرکت در مسابقه، یک ماه پس از دریافت کتاب است است.
* قرعه‌کشی از بین پاسخ‌های کامل و صحیح و به‌صورت روزانه انجام می‌شود و نتیجۀ آن نیز ازطریق سامانۀ پیامکی گفته‌شده به اطلاع برندگان می‌رسد.

تذکر: پیشنهادها و انتقادهای خود را در پیامک جداگانه‌ای ارسال کنید.دانلود 

ادامه مطلب

مسابقه هفته وحدت

مقام معظم رهبری: آنچه که امروز من بر روی آن تکیه میکنم، که یکی از وظائف بزرگ و درجه ی اول ما مسلمانهاست، مسئله ی اتحاد و وحدت است. ما این هفته ی منتهی به هفدهم ربیع الاول را از اول انقلاب به هفته ی وحدت نامگذاری کردیم، علت هم این است که روز دوازدهم ربیع الاول به روایت مشهور بین برادران اهل سنت روز ولادت است؛ و روز هفدهم ربیع الاول به روایت مشهور بین شیعه روز ولادت است. بین این دو روز را به عنوان هفته ی وحدت از اول انقلاب، ملت ایران و مسئولین کشور نامگذاری کردند و این را یک رمز و نماد اتحاد بین مسلمانان قرار دادند. (1387/12/25)ادامه مطلب

مسابقه فرهنگی گریه و سوگ


مسابقه فرهنگی گریه و سوگ ویژه دهه آخر صفر


مهلت پاسخگویی:پایان ماه صفرادامه مطلب

مسابقه راه زندگی

به گزارش اداره روابط عمومی موسسه سبک زندگی آل یاسین؛ با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی، مسابقه حدیثی «راه زندگی» آغاز شد.


شرکت برای عموم آزاد استادامه مطلب

مسابقه: تبلت را حدس بزن، جایزه ببر

مسابقه: تبلت را حدس بزن، جایزه ببر (با همکاری فروشگاه اینترنتی دی‌جی خرید)

سوال مسابقه

 

در تصویر زیر یک تبلت هیبریدی وجود دارد.ما تصویر را اندکی دستکاری کرده و با اعمال فیلتر های فتوشاپ حدس زدن مدل و برند این تبلت را اندکی مشکل کرده ایم.برای این تصویر ۵ گزینه در فرم مخصوص مسابقه قرار داده شده که شما می بایست نام تبلت مورد نظر در تصویر را از میان ۵ گزینه انتخاب کنید.

ادامه مطلب

مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب فشرده ای از تاریخ انقلاب اسلامی

سوال این ماه به دلیل همزمانی با دهه فجر انقلاب اسلامی از کتاب «فشرده ای از تاریخ انقلاب اسلامی» انتشارات صهبا انتخاب شده است .

 

لازم به ذکر است صفحاتی که منبع سوال است درج شده است .(هر دو سوال در یکماه از یک منبع می باشد) .

 

 فقط با هر شماره تلفن یکبار می توان در مسابقه شرکت نمود .

 

نکته مهم : لطفا از فرستادن عدد با فاصله یا هر چیز اضافه جدا خود داری کنید به دلیل اینکه سامانه قالب اشتباه تشخیص می دهد .

ادامه مطلب

مسابقه فرهنگی انفجار نور ویژه دهه فجر

کاربران عزیز برای شرکت در مسابقه ابتدا سوالات زیر را با دقت مطالعه نمایید، سپس گزینه پاسخ صحیح هریک از سوالات را به صورت عدد به ترتیب از سمت چپ به راست در قسمت نظرات همراه با  نام و نام خانوادگی و شماره موبایل وارد نمایید تا پاسخ های شما به همراه مشخصاتتان برای ما ارسال گردد.

 

توجه :

 

۱- پاسخ ها و مشخصات شما به هیچ وقت برای عموم درج نخواهد شد.

 

۲- مهلت ارسال پاسخ ها : ۲۲ بهمن سال جاری

 

۳- به قید قرعه به یک نفر از برندگان مسابقه هدیه ای از طرف فرهنگی اجتماعی حوزه مقاومت بسیج امام علی (ع) شهرستان آمل اهدا خواهد شد.

 

سوالات مسابقه :ادامه مطلب

مسابقه بزرگ «روزهای فراموش نشدنی» دهه مبارکه فجر

در آستانه سی و هفتمین بهار انقلاب پايگاه اطلاع رساني " صبح رابر"، اقدام به بر قراري يك دوره مسابقه بزرگ ويژه دهه فجر انقلاب اسلامي در قالب : روزه هاي فراموش نشدني از امام و انقلاب ، شعر ، ... در ابعاد اجتماعي و فر ...

ادامه مطلب

مسابقه دهه فجر انقلاب اسلامی

بسمه تعالی

بهمن ۱۳۹۴

 

رعایت موارد ذیل جهت شرکت دادن شما در قرعه کشی الزامی است .

۱- نوشتن مشخصات کامل در بالای پاسخنامه.

۲- پاسخ های صحیح را با ضربدر ( × ) مشخص کنید .

۳- در صورت پاسخ صحیح به سوالات از هر خانواده فقط یک نفر برنده اعلام خواهد شد .

۴ -هر شرکت کننده می بایست تلفن تماس خود را اعلام کند، و از دادن تلفن مشترک خودداری شود .

۵- لطفا پاسخ های خود را به این آدرس ایمیل ارسال کنید ….. masjedamir1394@gmail.com

 

متن مسابقه دهه مبارکه فجرانقلاب اسلامی از دیدگاه ولایت و صاحب نظران جهان


امام خمینی(ره):

پیروزی نهایی وقتی است که اسلام، به همه ابعاد و به همه احکامش در ایران پیاده شود؛ وپیروزی بالاتر آن که در همه اقطار عالم، اسلام حکومت کند .اسلام مایه سعادت بشر است .

حفظ این پیروزی از اصل پیروزی مشکل تر است .

این پیروزی انقلاب ما پیروزیی بود که به برکت اسلام و گرایش به اسلام و با فریاد الله اکبر به دست آمد . تا روحیه شما توجه به آن مبدأ قدرت دارد پیروزید، از آن منفصل نشوید .

ما ترس نداریم، برای اینکه ما حقیم.وقتی حق هستیم، غالب هم بشویم ما حق هستیم، مغلوب هم بشویم ما حق هستیم .

این طور نیست که ما خوف این را داشته باشیم که شکست بخوریم.اولاً که شکست نمی خوریم، خدا با ماست؛ و ثانیاً بر فرض این که«شکست صوری» بخوریم «شکست معنوی» نمی خوریم ،و پیروزی معنوی با اسلام است، با مسلمین است .

شما حق هستید، در مقابل باطل ایستاده اید.استقامت می خواهد؛ تا استقامت در کار نباشد نمی توانید به پیروزی نهایی برسید .

ما با دست خالی بر این قدرت فوق العاده شیطانی، که همه قدرتها دنبال او بودند، غلبه کردیم .

چه بسا پیروزی هایی که برای یک ملتی پیش می آید، برای اینکه استقامت در آن امر که موجود شده است ندارند سستی می کنند، آن پیروزی از دستشان می رود.

الله اکبر ما را پیروز کرد، حالا هم سلاح ما همان الله اکبر است.و وحدت کلمه ما را پیروز کرد، حالا هم سلاح ما همان وحدت کلمه است .

ملت رزمنده ایران با ایمان به خدا و وحدت کلمه، بر قدرت شیطانی عظیم که همه قدرتها پشتیبان آن بودند غالب شد، و دست همه ابرقدرتها را از کشور خود قطع کرد .

 

امام خامنه ای

بیست و دوم بهمن، در حکم عید قربان است؛ زیرا در آن روز و به آن مناسبت بود که ملت ما اسماعیل هاى خودش را قربانى کرد. (مقام معظم رهبری)

یادبود دهه فجر، خود مانع بزرگى در راه تحقق این هدف است. سعى مى‏کنند انقلاب را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، انقلاب را به یاد مردم مى‏آورد. سعى مى‏کنند امام را از یاد مردم ببرند؛ اما دهه فجر، تجسّم اراده و عظمت امام بزرگوار ماست.

 

دهه فجر براى کشور ما یک فرصت تاریخى بود و ملت ما را از یک حصار بسیار خطرناک خارج کرد. تا وقتى یک ملت در حصار استبدادِ یک حکومت وابسته و فاسد و ضدّ مردم و ضدّ فرهنگ و دین قرار دارد، هیچ چیز زیبا و مطلوبى که زندگى آنها را از لحاظ مادّى و معنوى اعتلاء بخشد و پیش ببرد، نمى‏تواند در بین آنها پا بگیرد.

ایّام دهه فجر براى ملت ایران، روزهاى فراموش نشدنى است. از هنگام ورود امام تا وقتى که به‏کلّى کمر طاغوت به دست این مردم شکست، این ملت روزهاى پُرشکوه و پرحماسه‏اى را گذراند. دهه فجر، مظهر آن شکوه و عظمت و فداکارى ملت ایران است. عزّت ایران و ایرانى، بلکه عزّت اسلام و مسلمین، در این دهه، به‏دست ملت مقاوم و شجاع و قهرمان ایران پایه‏گذارى شد.

حفظ حیثیت و آبروی انقلاب اسلامی و نظام ، امروز بر همه واجب است .

وحدت ، کلید موفقیت و رمز پیروزی انقلاب ما بوده است .

این انقلاب ، بی نام خمینی (ره ) در هیچ جای جهان شناخته شده نیست .

زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب باعث تداوم حرکت انقلاب است .

بیست‏ودوم بهمن روز تجدید عهد با اسلام، انقلاب و ادامه راه روشن امام خمینى است.

دهه‏ى فجر آن‏چنان باید برگزار شود که نمایشگر شکوه و عظمت حقیقى انقلاب باشد.

دهه‏ى فجر، دهه‏ى تجدید قواى نیروهاى انقلابى با تجدید یادها و خاطره‏هاى پرشکوه آن روزهاست؛ دهه‏ى تجدید عهد و میثاق ملت ما با انقلاب است؛ دهه‏ى گرامیداشت بزرگترین معجزه‏ى الهى در این روزگارهاست. دهه‏ى فجر، دهه‏ى فجر و طلوع انقلاب است. به همین خاطر بزرگداشت آن بایستى بااهمیت انجام بگیرد. دهه‏ى فجر عیدى است که یک تاریخ سرتاپا ظلم و طغیان را قطع کرد.

روز دوازدهم [بهمن‏] به یک معنا، روز شروع قدرت اسلام است.

سید حسن نصرالله: باید بر نعمت وجود نظام جمهوری اسلامی ایران و رهبر شجاع و پرهیزکار آن (آیت الله خامنه ا ی )که هیچ همتای در جهان ندارد تمرکز داشته باشیم.

وی گفت: در صورتی که جمهوری اسلامی ایران نبود، سرنوشت ملت های منطقه به گونه ای دیگر می شد. ما درباره موضوعاتی سخن می گوییم که شاهد آن هستیم بنابراین جمهوری اسلامی ایران یک نعمت الهی بزرگی است.

 

شیخ عبدالعزیز عوده، رهبر معنوی جهاد اسلامی

فلسطین، بر این باور است که مهم¬ترین اثر فرهنگی این انقلاب بیداری مسلمانان در بسیاری از کشورهای دنیا است. وی با تأکید بر این¬که انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل(قدّس سرّه)، روحیه ایمان را در دل-های جوانان رسوخ داد و با تعالیم حیات بخش اسلام آشنا کرده است، چنین می¬گوید:« انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام راحل(قدّس سرّه) و حضرت آیهالله خامنه¬ای(مدّ ظلّه العالی)، امید از بین رفته را در دل مسلمانان احیا کرد. پس از پیروزی انقلاب اسلامی در ایران، دیگر، مسلمانان جهان یتیم نیستند. نیروی عظیمی پدیدار شد و از آن¬ها حمایت کرد و پیوسته پشتیبان و حامی حقیقی آن¬ها بود. انقلاب اسلامی ایران این امید را در دل¬ها زنده ساخت که مسلمین می¬توانند بار دیگر پیروز شوند و عظمت و مجد دیرینه خود را باز یابند و دشمنانشان را شکست دهند.»

شهید دکتر فتحی شقاقی، رهبر پیشین سازمان جهاد اسلامی فلسطین، در خصوص تأثیر انقلاب اسلامی بر مبارزات مردم فلسطین می¬گوید: «این انقلاب به ما فهماند که پیروزی ما در گرو پیروی از راه امام خمینی(قدّس سرّه) است؛ از همین رو، ناگهان در و دیوار مساجد سرزمین¬های اشغالی به ویژه مسجد الاقصی با تصاویر حضرت امام تزیین شد. امروز نیز شاهد آن هستیم که آیهالله خامنه¬ای همان مشی امام(قدّس سرّه) را ادامه می¬دهند و مسأله فلسطین را در شمار مسایل اصلی مسلمانان قرار داده¬اند.»

تایمز لندن” در توصیف حضرت امام(ره) می‌نویسد: «امام خمینی مردی بود که توده‌ها را با کلام خود مسحور کرد‌، وی به زبان مردم عادی سخن می‌گفت و به طرفدارای فقیر ومحروم خود اعتماد به نفس می‌بخشید‌، این احساس آن‌ها را قادر ساخت تاهر کسی را که سر راهشان بایستد از بین ببرند وی به مردم نشان داد که حتی می‌تو‌ان در برابر قدرت‌‌‌‌‌هایی مثل آمریکا ایستاد و نهراسید.»

شبکه تلویزیونی بی‌بی‌سی: «آنچه در ایران در سال ۱۹۷۹ رخ داد نه تنها برای ایرانیان بلکه برای تمام ادیان جهانی نقطه عطفی بود نقطه عطفی که از بازگشت میلیون‌ها نفر در سراسر دنیا به اصول‌گرایی مذهبی خبر می‌دهد» به گفته این شبکه «در سراسر جهان پیروان دیگر ادیان مانند مسیحیت یهودیت و هندو نیز به اصول گرایی مذهبی روی آوردند؛ حتی در ترکیه نیز که هفتاد سال قبل با مذهب وارد جنگ شده بود روند بازگشت به اصول اسلامی سرعت گرفته است».

میشل فوکو از نظریه پردازان پست مدرنیزم عقیده داشت جز باورهای دینی هیچ عامل دیگری قدت بسیج این چنین توده ها را ندارد بلکه این مذهب تشیع است که با تکیه بر موضع انتقادی خود توانسته این چنین بسیج سیاسی به راه اندازد. وی در شکل گیری انقلاب اسلامی ایران به نقش بی‌بدیل و محوری حضرت امام اشاره و بیان می‌کند: «شخصیت آیت‌الله خمینی پهلو به افسانه میزند زیرا هیچ رئیس دولتی و هیچ رهبر سیاسی حتی با حمایت تمام رسانه های دنیا نمی تواند ادعا کند که با مردمش چنین پیوند عاطفی عمیقی دارد»

به نظر فوکو، روح انقلاب اسلامی در این حقیت یافت می‌شود که ایرانی‌ها از خلال انقلاب در جستجوی ایجاد تحول در شخصیت خویش بودند.

اسقف خلیل ابى نادر یکى از رهبران مسیحى لبنان در خصوص اثرگذارى گفتمان و برقرارى ارتباط با جامعه مسیحى مى گوید: «[امام] خمینى در من تأثیر بسیارى بر جاى نهاده است. اگر چه من به عنوان یک روحانى مسیحى نمى توانم دینم را ترک کنم، امّا با این حال اندیشه و افکار من از رسالت دینى وى بسیار تأثیر گرفته است.این تأثیر به صورت زیر جلوه گر مى باشد:۱ـ او به این حقیقت دست یافت که عقب ماندگى مسلمانان در عصر انحطاط خصوصا در ایران اصولاً از دورى آنها از درک صحیح قرآن ناشى مى شود. این بود که او صدا و موعظه اش را به مردم رساند و آنها را از خواب بیدار کرد، خصوصا که اعمال او همواره از قرآن سرچشمه مى گرفت. او خواهان وحدت مسلمانان بود و مسلمانان ایران را با اراده و اهداف و آرمانهایشان وحدت داد. مردم مستضعف سلاح او در مبارزات بودند و پیروزى نیز همیشه نصیب او مى گشت. اگر وى از کلیساى مسیحى مى بود، مردم مؤمن وى را قدیس بزرگى مى دانستند و او را شفیع خویش قرار مى دادند. [امام] خمینى در خارج از ایران پیام دهنده همزیستى میان مسیحیان و مسلمانان مى شد. من به عنوان یک روحانى مسیحى، جمهورى اسلامى ایران را درک مى کنم. اگر شانس آن را داشتم که با [امام] خمینى بزرگ گفتگویى داشته باشم با روح مسیح(ع) و محمّد(ص) همان خط و راه را در پیش مى گرفتیم».

«ریاج تاتاری» رئیس جامعه مسلمانان اسپانیا؛ امام خمینی را عامل بیداری مسلمانان می داند و با تجلیل از شخصیت حضرت امام خمینی، از ایشان به عنوان عامل بیداری مسلمانان در جهان اسلام یاد کرده و می گوید: امام خمینی که شخصیتی ممتاز و برجسته در جهان اسلام شناخته می شود، موفق شد یک انقلاب مهم اسلامی را در ایران به پیروزی برساند. پیروزی انقلاب اسلامی در ایران یک حرکت بسیار مهم و با اهمیت برای جهان اسلام به حساب می آید و سبب افتخار مسلمانان است.

طلال عتریسی استاد دانشگاه لبنان تصریح می کند: «رهبری امام خمینی (ره) و پیروزی انقلاب اسلامی، اساس حرکت و تمدن جهانی کنونی می باشد.»

پرفسور اسماعیل کیلبس فیلسوف برجسته اسپانیایی در وصف جایگاه حضرت امام خمینی (ره) می گوید: «دین زنده شده است، کلیساها جان تازه گرفته اند، توجه به مذهب و اندیشه های مذهبی در دانشگاه ها دیگر زشت و کم بها تلقی نمی شود. زیبایی های معنوی در زندگی روزمره مورد بازیابی قرار گرفته است، جهان برای نجات و زیبا کردن روابط اجتماعی اش به قدرت دین و جاذبه های معنوی گرایش یافت.

آقای احمد ورسی سردبیر مجله مسلم نیوز لندن، با تأکید بر جهان شمول بودن اهداف انقلاب اسلامی می¬گوید: «موفقیت انقلاب اسلامی با یک انقلاب بدون خون¬ریزی افکار مسلمانان را تغییر داد و مشخص ساخت که یک چنین عملی انقلاب در جهان اسلام امکان¬پذیر است و امت اسلامی، قادر است حکومت را اداره کند. زمان نشستن عالم در مسجد و تنها به جنبه روحانی اسلام اندیشیدن به سرآمده و رهبر امت اسلامی هم به دنیا می¬اندیشد و هم به آخرت توجه می¬کند. دیدگاه ایشان در مورد نه شرقی، نه غربی حکومت اسلامی ایران را از قدرت¬ها مستقل ساخت. امام خمینی(قدّس سرّه) تفکر کلیشه¬ای از حکومت اسلامی به عنوان بازگشت به سال¬های سیاه را نابود ساخت و برعکس، ثابت نمود که اسلام همچنان نیرویی پویاست که قادر به راهبری امت در اجتماع به اصطلاح مدرن و فوق مدرن کنونی است.»

وی در جای دیگری انتفاضه را از برکات مهم انقلاب اسلامی ایران می¬داند و می¬گوید: «انتفاضه یکی از ثمرات بیداری اسلامی است که امام خمینی(قدّس سرّه) در منطقه و به ویژه در فلسطین به وجود آورد.

نایف حواتمه دبیرکل جبهه دموکراتیک برای آزادی فلسطین، در مورد تأثیر فوق العاده¬ای که انقلاب اسلامی در پیشبرد مبارزات مردم فلسطین داشته است، چنین می¬گوید: «عمق و اصالت موضع-گیری انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(قدّس سرّه) درباره قضیه فلسطین و مبارزه با دولت صهیونیستی، باعث تحکیم و گسترش پایه¬های رویارویی با تجاوزات اسرائیل شد و موجبات گسترش و تعمیق مبارزه را فراهم آورد، به گونه¬ای که آن را از قالب مبارزه اعراب و اسرائیل به مبارزه “کشورهای اسلامی غیر عربی” که مردم آن با مبارزات فلسطینی و عربی همدردی می¬کردند، مبدّل ساخت؛ هرچند برخی از رژیم¬های این کشورها، هم¬پیمان با امپریالیسم آمریکا و هم دست با اسرائیل بودند.»

شیخ سعید شعبان، رهبر فقید جنبش توحید اسلامی لبنان در خصوص اثر جاویدان و ماندگار انقلاب اسلامی می¬گوید: امام، دولت اسلامی را در پایگاهی به وسعت یک میلیارد مسلمان بنا نهاد و ندای وحدت شیعه و سنی را تحقق بخشید و اکنون بر همه علما و پیروان اسلام است تا این گنجینه بزرگ را حفظ نموده و سنی و شیعه در کنار هم امتی را تشکیل دهند که استکبار جرأت نفوذ در میان آنان را نداشته باشد. امام آرزوی بزرگوارانی چون جمال الدین اسد آبادی، محمد عبده، نواب صفوی و … را برآورده کرد.

 

اسلام تایمز : نوام چامسکی اندیشمند بزرگ امریکا در باب تحولات منطقه و نگاه ملتها به ایران و دوری آنان از امریکا تاکید کرده« برخلاف پروژه ایران هراسی غرب ملتهای عرب نه تنها ایران را دشمن خود نمی دانند بلکه آن را الگویی برای رسیدن به آنچه تاکنون از دست داده بودند می دانند»

 

نوام چامسکی تاکید می کند که امریکا دیگر جایگاهی در خاورمیانه ندارد و نگاه ضد امریکایی در منطقه روز به روز افزایش می یابد. در حالی که فریبکاری آنان، برای دشمن نشان دادن ایران نیز به نتیجه نخواهد رسید. وی تاکید می کند که مردم منطقه حتی ایران هسته ای را عامل ثبات و امنیت در منطقه می دانند» کارنامه خاورمیانه نشان می دهد این منطقه درسه دهه گذشته شاهد دو رویداد بزرگ بوده است.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی (ره) در ۲۲ بهمن۱۳۵۷ که ساختار منطقه و حتی نظام بین الملل را با دگرگونی همراه ساخت مهمترین تحولی بود که جهان نتوانست آن را نادیده بگیرد.

. “محمد حسنین هیکل” اندیشمند بزرگ مصر در برنامه زنده خود با شبکه الجزیره می‌گوید:” ایران و مصر با هم انقلاب کردند اکنون ایران با ایستادگی و تاکید بر ملت اقتدار خویش توانسته قله‌های پیشرفت را بپیماید و امروز در اوج منطقه و جهان قرار گیرد و در مقابل مصر به دلیل وابستگی به امریکا و روابط با رژیم صهیونیستی در مسیر زوال حرکت کرده که نتیجه آن فقر درونی و تزلزل موقعیت منطقه‌ای است.”

“شیخ نعیم قاسم، معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در تشریح دیدگاه این جنبش در قبال تحولات اخیر خاورمیانه و شمال آفریقا، نقش اندیشه‌های امام خمینی(ره) و آموزه‌های انقلاب اسلامی ایران را در شکل‌گیری قیام‌های مردمی بسیار مهم دانسته و تاکید می‌کند تاثیرپذیری ملل مسلمان از آرمان‌های امام(ره) به رغم آنچه آمریکا و غرب ادعا می‌کنند، مداخله ایران در امور داخلی این کشورها نیست، بلکه مشابهت شعارهای داده شده از سوی ملل عرب در جریان قیام‌ها با شعارهایی که مردم ایران در جریان انقلاب اسلامی سر می‌دادند، نشانگر همسویی مطالبات سیاسی آنان است.”

شیخ “محمد نمر زغموت” رئیس شورای اسلامی فلسطین در لبنان با تشبیه تحولات اخیر کشورهای عربی خاورمیانه و شمال آفریقا با تحولات ایران در سال ۱۳۵۷ می‌گوید: «قیام‌های عربی نشأت گرفته از انقلاب اسلامی ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) در بیش از سه دهه گذشته است.رئیس شورای اسلامی فلسطین در لبنان با اشاره به شعارهای اسلامی انقلابیون در میادین تظاهرات، تحولات اخیر کشورهای عربی خاورمیانه و شمال آفریقا را برگرفته از خیزش اسلامی دانست و گفت: معتقدم که روح و صبغه اسلامی در انقلاب‌های اخیر به چشم می‌خورد که برگرفته از الگوی جمهوری اسلامی ایران است

“شیخ جمال الدین شبیب” از اعضای برجسته شورای علمای لبنان نیز می‌گوید : «انقلاب اسلامی با وجود تمامی فعالیتهای دشمنان، توانست الگوی خوبی در این زمینه ارائه کند. به واقع قیامهای فعلی جهان عرب همگی از انقلاب اسلامی ایران سرچشمه گرفته اند. این مسئله شاید در شعارها مطرح نباشد، اما در قدرت تاثیرگذاری بر ملتها کاملا قابل مشاهده است.»

“مصطفی عباس” اندیشمند کویتی در باب جایگاه انقلاب ایران در حرکت‌های ملت‌های عربی تاکید می‌کند« انقلاب اسلامی نقش بارزی درایجاد اعتماد به نفس در میان جوانان انقلابی نسل جدید بوجود آورد.آنها به برکت انقلاب ایران طاغوتها را شناختند و به مبارزه با آن پرداختند».

شیخ “محمد نمر زغموت” رئیس شورای اسلامی فلسطین : در لبنان همدلی مسلمانان و غیرمسلمانان در این انقلاب‌ها را یکی از برکات این انقلاب‌ها خوانده و تاکید دارد تعالیم اسلامی به علت جامعیت و عدالت خواهی همه انقلابیون مسلمان و غیر مسلمان را تحت خیمه خود قرار داده و باعث شد که همه آنها در کنار یکدیگر آرمان‌های اسلامی جهت سرنگونی طاغوت و دستیابی به آزادی و آزادگی را سر دهند امام خامنه‌ای فرمودند : «اکنون بیداری اسلامی ملتهای منطقه را فرا گرفته که بر گرفته از اندیشه‌های ناب اسلامی است که لرزه را بر پیکر حاکمان مستبد و غرب انداخته است».

دکتر “کمال الهلباوی” عضو ارشد جنبش اخوان المسلمین مصر در اجلاس بین‌المللی بیداری اسلامی با اشاره به نقش مقام معظم رهبری در گسترش بیداری اسلامی در منطقه گفت: ” من معتقدم آیت‌الله خامنه‌ای دارای آگاهی و اطلاعات عمیق است و با قدرت مردم منطقه را هدایت می‌کند . جمهوری اسلامی ایران تنها کشوری است که پس از پیروزی انقلاب در مسیر درست قرار گرفت و با نقش آفرینی علما در مسیر استقلال همه جانبه حرکت کرد.کشورهای اسلامی نیز باید همانند ایران در راه استقلال همه جانبه علمی و اقتصادی گام بردارند. ” هلباوی تاکید کرد که ملت‌های اسلامی همواره به عنوان یک امت واحد از حق دفاع می کنند.

امروزه مسلم است که آمریکا و برخی دولتهای عربی پیرو آن می کوشند تا با استفاده از روشهای پیدا و پنهان ، جای پایی برای خود در انقلابها بیابند .

“احمد جبرئیل” دبیرکل جبهه آزادی خلق برای آزادی فلسطین با توجه به این واقعیت گفت: ” بیداری اسلامی هم‌اکنون وارد مرحله خیزش اسلامی شده است. منطقه شاهد جنگ سیاسی و رسانه‌ای و تلاش آمریکا و غرب برای ناکام گذاشتن بیداری اسلامی است. آمریکا و رژیم صهیونیستی به دنبال تسلط بر اراده و بیداری مردم منطقه هستند ، اما اطمینان داریم این توطئه با شکست روبه‌رو خواهد شد. ” وی همچنین گفت : “اعتقاد دارم ناتو به هیچ‌وجه خیرخواه مردم منطقه نیست و تنها می‌خواهد اموال ملل اسلامی را غارت کند. نمی‌توانیم باور کنیم پیروزی از طریق ناتو که دستانش به خون بی‌گناهان در کشورهای اسلامی آلوده است ، محقق شود. ”

 

” عدنان الجنید ” اندیشمند یمنی نیز بیداری اسلامی را نوعی الگوگیری از انقلاب امام حسین(ع) و پس از آن انقلاب امام خمینی(ره) دانست. علی ناصر محمد ، رییس جمهور سابق یمن نیز این قیام ها را همان تراوش های انقلاب اسلامی ایران دانست که اکنون به بهار جهان عرب شهرت یافته است.

شیخ ” رشید بن عیسی” ، اندیشمند و متفکر سیاسی جهان اسلام ، از الجزایر ایمان را اصلی ترین پایه برای پیروزی یک جهاد مقدس دانست . به گفته او هیچ نهضتی بدون ایمان استمرار نخواهد یافت. انقلاب اسلامی ایران به دلیل برخورداری از ایمان و رهبری هوشمند و معتقد که درکی عظیم از فرهنگ اسلامی دارد، توانست به پیروزی برسد و مردم کشورهای بپاخاسته هم امروز خواهان چنین حکومت اسلامی هستند.” شیخ رشید بن عیسی با تاکید بر لزوم وجود رهبری واحد در اداره جماهیر اسلامی، گفت: ” همه مسلمانان جهان باید به دور از ملیت ها ومرزها با هم متحد شوند که این نیازمند رهبری واحد است و هم اکنون الگویی بهتر از حکومت اسلامی ایران با رهبریت آیت الله خامنه ای وجود ندارد. ”

خانم ” مهی الدوری” نماینده پارلمان عراق نیز طی سخنانی در همایش بیداری اسلامی در تهران ، گفت: ” امروز روح امام خمینی، آیت الله محمد باقر صدر و آیت الله محمد صادق صدر در کالبد حرکت های مقاومت اسلامی منطقه دمیده شده است . بر همین اساس سلطه گران با ناکامی در مقابل مقاومت ملت های مسلمان به تفرقه افکنی میان شیعه و سنی روی می آورند. ” وی اشاعه فحشا و منکر را از دیگر روش های غرب برای غلبه بر مقاومت و هویت اسلامی مسلمانان برشمرد و افزود: ” اقدام آنان نتیجه ای نخواهد داشت زیرا دنیا دریافته است که کمونیسم و لائیسم نمی تواند سعادت بشر را رقم زند و آنان خود با چنین دیدگاه هایی در فسق و منکر و فحشا غرق شده و به بن بست رسیده اند. ”

 

شیخ نعیم قاسم” می‌گوید:« مشاهده می‌کنیم که شعارهای یکسانی در سیر قیام‌های مردمی کشورهای عربی و انقلاب اسلامی ایران وجود دارد؛ البته با توجه به طبیعت و سیستم اداره هر کشور‌، این شعارها از کشوری به کشوری دیگر دارای جزئیات و تفاصیل مختص به خود است، ولی مسئله مهم این است که انقلاب‌های کشورهای عربی تحت تأثیر امام خمینی(ره) قرار گرفته‌اند»

 

“شیخ جمال الدین شبیب” از اعضای برجسته شورای علمای لبنان نیز می‌گوید : «انقلاب اسلامی با وجود تمامی فعالیتهای دشمنان، توانست الگوی خوبی در این زمینه ارائه کند. به واقع قیامهای فعلی جهان عرب همگی از انقلاب اسلامی ایران سرچشمه گرفته اند. این مسئله شاید در شعارها مطرح نباشد، اما در قدرت تاثیرگذاری بر ملتها کاملا قابل مشاهده است.»

شیخ ” رشید بن عیسی” ، اندیشمند و متفکر سیاسی جهان اسلام ، از الجزایر ایمان را اصلی ترین پایه برای پیروزی یک جهاد مقدس دانست . به گفته او هیچ نهضتی بدون ایمان استمرار نخواهد یافت. انقلاب اسلامی ایران به دلیل برخورداری از ایمان و رهبری هوشمند و معتقد که درکی عظیم از فرهنگ اسلامی دارد، توانست به پیروزی برسد و مردم کشورهای بپاخاسته هم امروز خواهان چنین حکومت اسلامی هستند.” شیخ رشید بن عیسی با تاکید بر لزوم وجود رهبری واحد در اداره جماهیر اسلامی، گفت: ” همه مسلمانان جهان باید به دور از ملیت ها ومرزها با هم متحد شوند که این نیازمند رهبری واحد است و هم اکنون الگویی بهتر از حکومت اسلامی ایران با رهبریت آیت الله خامنه ای وجود ندارد. ”

زوبین وود زورث، خبرنگار ایتالیایی: “زمانی که امام خمینی از در وارد می شد احساس می کردم که از لابه لای آن گردبادی از نیروی معنوی وزیدن گرفت. گویا در ورای آن عبای قهوه ای، عمامه مشکی و ریش سفید روح زندگی جریان داشت، به طوری که همه بینندگان را محو تماشای خود کرد. در آن هنگام حس کردم که با حضور او همه ما کوچک شده ایم و گویا در سالن جماران کسی جز او باقی نمانده است.

آری! او بارقه ای از نور بود که در قلب و روح همه حضار رسوخ کرده بود. او تمام معیارهایی را که گمان می کردم می توانند مرا در تعریف و ارزیابی شخصیت و مقامش یاری کنند در هم شکست. او با حضور خود آن قدر در ما تاثیر گذارد که احساس کردم تمام روح و جسمم را فرا گرفته است!

… من تا کنون هیچ یک از مردان بزرگ را برتر از این مرد و یا نظیر او ندیده ام. کمترین چیزی که می توانم بگویم این است که گویا او یکی از انبیای گذشته است و یا اینکه او موسای اسلام است و آمده تا فرعون کافر را از سرزمین خود براند”

محمد حسنین هیکل، نویسنده عرب: “گویی شخصیتی از شخصیتهای آزمون بزرگ صدر اسلام با معجزه ای به دنیا بازگشته تا پس از پیروزی امویان و به خون غلتیدن شهیدان اهل بیت، سپاه علی را رهبری کند”

لنسر، دانشمند اتریشی: “در نزدیک شدن انسان به خدا فصل جدیدی را گشود و با حمایت مردم، انقلاب اسلامی را که نقطه عطف مهمی در تاریخ قرن بیستم است، به سرانجام پیروزمندانه ای رساند.”

هنری کسینجنر، مشاور رئیس جمهور آمریکا: “آیت الله خمینی غرب را با بحران جدی برنامه ریزی مواجه کرد، تصمیمات او آن چنان رعدآسا بود که مجال هر نوع تفکر و برنامه ریزی را از سیاست مداران و نظریه پردازان سیاسی می گرفت. هیچ کس نمی توانست تصمیمات او را از پیش حدس بزند. او با معیارهای دیگری غیر از معیارهای شناخته شده در دنیا سخن می گفت و عمل می کرد. گویی از جای دیگر الهام می گرفت. دشمنی آیت الله خمینی با غرب برگرفته از تعالیم الهی او بود، او در دشمنی خود نیز خلوص نیت داشت.”

رابرت کالستون، دانشمند کانادایی: “از نظر من که یک غربی و غیرمسلمان هستم این معجزه است که یک انقلاب مکتبی و الهی بتواند در جهان امروز این طور تحقق پیدا کرده و در جهت استقرار عدالت به پیش برود، این انقلاب بدون شک از جانب خداوند حمایت می شود”

دکتر میشل جانسون، متخصص روابط بین الملل نشریه ژئوپولیتیکال استراتژیست: “از نظر سمبلیک، انقلاب ایران نخستین پیروزی مسلمین بر غرب، از قرن ۱۶ به این طرف محسوب می شود، نکته این جاست که اسلام عامل هدایت کننده این انقلاب بوده و هیچ یک از ایسم های غربی، ناسیونالیسم، کاپیتالیسم، کمونیسم و سوسیالیسم در آن نقشی نداشتند”

فرد هالیدی، استاد روابط بین الملل دانشگاه لندن: “انقلاب اسلامی عظیم ترین انقلاب تاریخ است و همه می دانیم این کار عظیم در پرتو عظمت شخصیت امام خمینی پا گرفت و دست های پرقدرت و فرمانده او بود که این امواج عظیم انسانی را به شور و هیجان و خروش وا می داشت”

آستانفلی ترنر، رئیس وقت سیا: “سازمان سیا در پیش بینی دو مساله شکست خورد. اول تشکل تمامی گروه های مختلف شاه تحت رهبری یک رهبر ۷۵ ساله تبعیدی، دوم با وجود ارتش قوی توقع نداشتیم انقلاب به این سرعت پیروز شود”

تدا اسکاچ پول، استاد دانشگاه کمبریج: “سرنگونی رژیم شاه از دیدگاه دوستان آمریکایی شاه گرفته تا روزنامه نگاران، سیاست مداران و حتی جامعه شناسان امثال من، یک حادثه عظیم و باور نکردنی بود. زیرا انقلابی که در ایران رخ داد به نظر من خارج از قواعد انقلاب های دیگر بود و اعتراف می کنم که این انقلاب نظریات مرا نیز که درباره انقلاب فرانسه، روسیه و چین عرضه کرده بودم بی اعتبار کرد. چاره ای جز پذیرش این نکته وجود ندارد که انقلاب ایران حتی از لحاظ انگیزه های اصلی ایجاد آن منحصر به فرد بوده و کاملا از سایر انقلاب ها جدا می باشد”

پروفسور محمد حسین هدی، اندیشمند مسلمان مقیم اتریش: “اگر بنا باشد تاریخی را برای احیای هویت دینی، در جهان معاصر، در نظر بگیریم، آن تاریخ ۱۹۷۹ میلادی است. یعنی مقارن با پیروزی انقلاب اسلامی ایران که خیزش عظیمی را برای تفکرات دینی در تمام ادیان به وجود آورده است. آخرین آمارها در مورد احیای تفکر دینی که در سال ۱۹۹۰ میلادی صورت پذیرفته نشان می دهد که تقریبا ۷۰ درصد مردم اروپا احساس دینداری می کنند. در تمام ادیان از هندوئیسم گرفته تا بودیسم و … انواع فرقه های مسیحیت همه از یک نوع بازگشت به تفکر دینی خبر می دهند و انقلاب اسلامی ایران موجب احیای تفکر دینی در جهان گشت”

دکتر محمد الشهابی، سردبیر مجله العالم: “انقلاب اسلامی ایران نه تنها در جامعه اسلامی بلکه در اکثر جوامع تاثیر اساسی و بنیادی داشته است. بی شک طی بیست سال گذشته هیچ حرکتی به اندازه انقلاب ایران نتوانسته بر جامعه بشری تاثرگذار باشد، دین نقش اساسی و حیاتی در اجتماع دارد و انقلاب اسلامی این نور را بر بشریت تاباند و روشنی بخشید. انقلاب اسلامی سبب شد تا روشنفکران و متفکرین ضرورت توجه به مسائل دینی و تاثیر آن بر وجدان بشریت و افکار سیاسی اجتماعی را به خوبی مورد توجه قرار دهند. ما در عصر انقلاب اسلامی شاهد رجوع و تمسک مسلمین و غیر مسلمین به اهل دین شدیم.”

آنتونی گیدنز، جامعه شناس انگلیسی: “در گذشته سه غول فکری جامعه شناسی یعنی مارکس و دورکیم و ماکس وبر با کم و بیش اختلافاتی فرآیند عمومی جهانی را به سمت سکولاریزاسیون و به حاشیه رفتن دین می دیدند ولی از آغاز دهه هشتاد و با انقلاب اسلامی ایران شاهد تحقق عکس این قضیه هستیم. یعنی فرآیند عمومی جهان روند معکوسی را آغاز و به سمت دینی شدن پیش می رود”

دانیل پاپیس، رئیس انجمن سیاست خارجی آمریکا: “باید اعتراف کنیم که پیش از پیروزی انقلاب اسلامی، ما برای افکار دینی و مذهبی هیچ جایی باز نکرده بودیم ولی از این پس برای ما آمریکایی ها ضروری است که زمینه ای جهت مطالعه و تحقیق پیرامون مذهب فراهم آوریم”

توشیو کوردا، محقق تازه مسلمان ژاپنی: “قبل از انقلاب اسلامی ایران هر کتابی که با عنوان و محتوای اسلامی در ژاپن چاپ می شد دارای تیراژ کمتر از هزار نسخه بود. الحمدلله بعد از پیروزی انقلاب کتابهای اسلامی در ژاپن رو به گسترش رفته است…مدتی پیش کتابی در مورد روح و معنویت اسلام به زبان ژاپنی نوشتم که در عرض یک ماه بیش از بیست هزار نسخه آن به فروش رسید”

پروفسور متس، استاد دانشگاه کلن: “انقلاب اسلامی برای اولین بار در مقابل تمام ارزش های فرهنگی ما در غرب علامت سوال قرار داده است. یعنی ما فکر می کنیم که در فرهنگ ما عیب و نقصی بوده است که نتوانسته در دنیا موفق بشود و در واقع این یک نوع شکست برای فرهنگ غرب به حساب می آید”

اسماعیل کیبلس، استاد فرهنگ اسپانیولی: “دین زنده شده است، کلیساها جان تازه گرفته اند، توجه به مذهب و اندیشه های مذهبی در دانشگاه ها دیگر زشت و کم بها تلقی نمی شود. زیبایی های معنوی در زندگی روزمره مورد بازیابی قرار گرفته است. جهان برای نجات و زیبا کردن روابط اجتماعی اش به قدرت دین و جاذبه های معنوی گرایش شدید پیدا کرده است… و این همه ناشی از دعوت نوینی است که امام خمینی با انقلاب دینی اش در عرصه افکار و ذهنیت جامعه جهانی آغاز کرد.”

پروفسور حمید مولانا، موسس بخش ارتباطات بین المللی دانشگاه امریکن واشنگتن دی سی: “هیچ صدایی در قرن بیستم مثل صدای امام جهان را به لرزه در نیاورد. حضرت امام پس از جنگ جهانی اول، اولین شخصیتی بودند که به صورت جهانی طلسم سکوت را در مقابل طاغوت و ظلم شکستند، اگر این طلسم نشکسته بود امروز شوروی زنده بود. وقتی انقلاب اسلامی اوج گرفت من در تابستان ۱۹۷۸ دو هفته تهران بودم و بعد برای شرکت در کنگره بزرگ علوم ارتباطات روابط بین الملل به ورشو رفتم. وقتی در آنجا درباره انقلاب اسلامی ایران صحبت کردم چند نفر از دانشمندان لهستانی- که بعدا در مبارزات لهستان تاثیر فراوانی داشتند- می خواستند حضرت امام را بشناسند.

این مال آن زمان بود ولی اخیرا که پس از بیست سال هنگامی که برای شرکت در کنفرانس بزرگ بین المللی در همین رشته، در دانشگاه لایبزیک به آلمان شرقی رفته بودم برای اولین بار در عمر ۴۳ ساله انجمن علوم ارتباطات انجا، اعضای انجمن جلسه خودشان را در کلیسای سن نیکسولی تشکیل دادند. آنجا، کشیشی برای ما سخنرانی می کرد که به قول خودش انقلاب آلمان شرقی را به شیوه حضرت امام هدایت کرده بود”

 

سئوالات مسابقه دهه فجر انقلاب اسلامی

ادامه مطلب

مسابقه اینترنتی ویژه دهه ی فجر ۱۳۹۴

مسابقه اینترنتی به مناسبت دهه ی فجر ۱۳۹۴

ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ایام مبارک و میمون دهه ی فجر انقلاب اسلامی ، ستاد نمازجمعه شهرستان بدره در نظر دادر جهت آگاهی بخشی به مردم و بویژه جوانان در زمینه انقلاب اسلامی ایران یک مسابقه کتابخوانی از کتاب (( آینده انقلاب اسلامی ایران )) از آثار گرانقدر متفکر شهید مرتضی مطهری بر گزار نماید . علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند جهت دانلود کتاب و شرکت در مسابقه به لینک های زیر مراجعه کنند *** ضمنا به نفرات برتر جوایز نفیسی اهدا خواهد شد

 

توجه :

 

*****ضمنا این مسابقه عمومی است *****ادامه مطلب

مسابقه بزرگ سفرسالم و ایمن

هموطن عزیز سلام. برای آشنایی با نحوه برگزاری مسابقه بزرگ سفر سالم و ایمن به مطالب زیر توجه فرمایید.
مسابقه بزرگ سفر سالم و ایمن به منظور افزایش آگاهی و آموزش نکات ایمنی و بهداشتی در طول سفر طراحی شده است . هدف این مسابقه کاهش حوادث جاده ای و کمک به حفظ سلامت در طول سفر است.
1. برنده اصلی این مسابقه، همه کسانی هستند که در آن شرکت می کنند؛ زیرا هدف این مسابقه، همراهی با مردم برای کسب دانش و مهارت لازم به منظور کاهش حوادث جاده ای و بیماری هاست. بنابراین، در این راه با ما همراه شوید.
2. به برندگان این مسابقه، ده ها سکه بهار آزادی و صدها جوایزه ارزنده اهدا خواهد شد. برندگان، به طور تصادفی از میان کسانی انتخاب می شوند که بیشترین پاسخ درست را به سوالات مسابقه داده اند.
3. از برگزیدگان طرح، در مراسمی ویژه و با حضور مسوولین، تقدیر به عمل آمده و جوایز به آن ها اهدا خواهد شد.
4. به برگزیدگان طرح، لوح افتخار و گواهینامه معتبر اهدا خواهد شد.
5. هر شرکت کننده با هر سطح تحصیلات و با هر سنی می تواند در این مسابقه شرکت نماید.
6. پاسخ به تمامی سوالات مسابقه، الزامی است.
7. برای پاسخ دادن به سوالات، فیلم ها و تیزرها را به صورت کامل مشاهده کنید.
8. اگر شما اینترنت پرسرعت ندارید، ابتدا فیلم را بارگیری (دانلود) کرده و سپس، آن را مشاهده کنید.
9. اگر نمی توانید فیلم را مشاهده کنید، امکان دارد با دستگاه پخش شما همخوانی نداشته باشد. لطفا نرم افزار مدیاپلیر مربوطه را از طریق پایگاه اینترنتی، نصب کنید.
10. لطفا هرگونه مشکل در دریافت فیلم ها را به مسولان پایگاه اطلاع دهید.
11. فیلم ها را به دقت مشاهده کنید؛ زیرا پاسخ هر سوال در فیلم ها مطرح شده است.
12. زمان پاسخگویی به سوالات، تاثیری در امتیاز دریافتی ندارد.
13. حتما اطلاعات خود را به صورت کامل در فرم ثبت نام وارد کنید. اطلاعات ثبتی شما در بانک اطلاعاتی پایگاه ذخیره شده و اخبار جدید در رابطه با اسامی برندگان مسابقه برای شما ارسال خواهد شد.
14. توجه داشته باشید که پس از تکمیل فرم و زدن دکمه ثبت، فرآیند ثبت شما با موفقیت انجام شده باشد و کد ثبت نام را یادداشت کنید؛ زیرا جوایز بر اساس مشخصات و کد مورد نظر به فرد تحویل داده می شود.
15. در صورت برنده شدن در طرح، ارائه کارت شناسایی معتبر بر طبق اطلاعات تکمیلی پایگاه الزامی است.
16. حتما دوستان و آشنایان خود را جهت شرکت در مسابقه تشویق کنید، این تشویق شما باعث آموزش بیشتر به جامعه می شود.
17. از اینکه فیلم ها و تیزرهای آموزشی را در فضای مجازی انتشار می دهید و باعث افزایش آگاهی جامعه در این زمینه می شوید، سپاسگزاریم


دانلود کتابچه سفر سالمادامه مطلب

مسابقه بزرگ نظرسنجی بانک دی

در پی استقبال هم‌وطنان و همکاران مهلت شرکت در مسابقه بزرگ نظرسنجی بانک دی و همچنین مسابقه فرهنگی خانواده دی تا 12 بهمن تمدید شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی بانک دی، همزمان با برگزاری جشنواره دی و برنامه‌های متنوع بانک دی که از اول دی ماه آغاز شده یک مسابقه بزرگ نظرسنجی نیز از طریق وب سایت بانک دی در حال انجام است.

در پایان این نظرسنجی از بین همه شرکت‌کنندگان قرعه کشی شده و به 10 نفر 10 سکه تمام بهار آزادی اهدا خواهد شد.

این مسابقه به صورت الکترونیکی بوده و شرکت در آن برای عموم مشتریان سیستم بانکی و علاقه‌مندان آزاد است.


ادامه مطلب

مسابقه نماز با جوایز نفیس

بسمه تعالی

با سلام. ضمن خوش آمد گویی شما عزیزان به وبلاگ "نماز، دو قدم مانده به گل" به اطلاع می رساند در صورت پاسخگویی صحیح به حداقل 3 سؤال، در قرعه کشی شرکت داده شده و به دو نفر از برندگان جوایزی نفیس اهدا خواهد شد. خواهشمند است پاسخ های خود را در بخش نظر به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس در همین صفحه قرار دهید.


 


ادامه مطلب

مسابقه سراسري امام رئوف در موسسه اعتباري ثامن

برگزاري دومين دوره مسابقه سراسري امام رئوف در موسسه اعتباري ثامن

به مناسبت فرارسيدن ايام سوگواري حضرت رضا «عليه‌السلام»، دومين دوره مسابقه سراسري امام رئوف به همت امور فرهنگي و روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن برگزار مي‌شود.

بر اين اساس به همت امور فرهنگي و روابط عمومي موسسه اعتباري ثامن، جهت آشنايي هرچه بيشتر عموم مردم، همکاران و خانواده‌هاي محترم آنان بازندگي حضرت ثامن‌الائمه «عليه‌السلام»، اقدام به برگزاري دومين دوره مسابقه‌ي سراسري با عنوان امام رئوف شده است.ادامه مطلب
شماره صفحه
تعداد صفحات : 2
حمایت از ما
    سفارش تبلیغ در پاسخ 4 کانال تلگرام پاسخ 4